Değerli anatolikon.com müşterimiz ;

Konya Sürdürülebilir Yaşamı Destekleyen Kadın girişimi üretim ve işletme  Kooperatifi;

Ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz sevkiyat  sırasında herhangi bir bozulma olmaması için satın aldığınız ürün özelliklerine göre ambalajlama yapılmaktadır.

Kargo ücreti siparişi veren  müşterimize aittir.(150 TL ve altı siparişlerde kargo bedeli 15 TL olarak tutara yansıtılmaktadır.) Fakat  150TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti talep edilmeksizin Türkiyenin her yerine  teslimat yapılır. Şehir dışı yapılacak sipariş göndermelerinde ise anlaşmalı olduğumuz  kargo’ lar ile sevkiyat yapılmaktadır. Kargo firması ürününüzü teslim ederken herhangi bir kargo  ücreti talep etmemektedir. .Anlaşmalı kargomuz Sürat Kargo'dur.    Kargo Fatura üzerinde yazılı varış adresinde alıcısı tarafından kabul edilmez, ücreti ödenmez veya alıcısı bulunamazsa 3 iş günü bekletilir, 3 işgünü sonunda ise kargo, sevkiyatın yapıldığı www.anatolikon.com adresine geri döner. Bu durumda kargo ücreti kesilerek alışveriş tutarının geri kalan kısmı iade edilir.

www.anatolikon.com online alışveriş sitesinden alışveriş yapanlar teslimat ve kargo ile ilgili bu şartları kabul etmiş sayılırlar.